Gra miejska "Odzyskać dzieła Wilanowa"

Kategoria
Cały Świat na Wilanowie
Termin
2017-10-09 10:00 - 2017-10-29 18:00
Miejsce
Wilanów
Ilość miejsc
200
Miejsca dostępne
182
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kategorie wiekowe
wszystkie

Warszawiacy!

Zorganizowana grupa złodziei w ostatnim tygodniu dokonała zuchwałej kradzieży. Zniknęło mnóstwo dzieł sztuki z muzeów całego Wilanowa! Są one na tyle cenne i ważne, że pochodzą z kilku krajów z najdalszych zakątków świata – nie możemy tak tego zostawić!
Kustosze rozkładają bezradnie ręce i proszą Was o pomoc, mają bowiem nadzieję, że porywacze oddadzą arcydzieła, kiedy to Warszawiacy postarają się je odzyskać. Zbierzcie zatem swoje rodziny i przygotujcie się na wspaniałą przygodę obfitującą w wiele wyzwań!

Udowodnienie, że Warszawiacy potrzebują tych arcydzieł nie będzie łatwe, dlatego tym razem gra będzie trwała aż trzy tygodnie i to Wy decydujecie, kiedy dokładnie ją rozpoczniecie! W zakamarkach ulic Wilanowa czekają na Was zadania.

 

Kiedy możecie wziąć udział? Od 9 października (poniedziałek) do 29 października (niedziela) TAK!
Na wzięcie udziału w grze macie 3 tygodnie! To Wy decydujecie o jej rozpoczęciu!

Miejsce? Punkty, do których będziecie musieli dotrzeć znajdują się na terenie dzielnicy Wilanów (dokładne informacje zostaną wysłane drogą mailową do graczy)

 

Jak będzie przebiegała misja? Już wyjaśniamy!

  1. Zapisz się na grę za pomocą zielonego przycisku "Zarezerwuj" w prawym górnym rogu

  2. Poczekaj cierpliwie wraz ze swoją drużyną na maila zawierającego pakiet praktycznych informacji o grze (zostanie on wysłany bliżej terminu rozpoczęcia)

  3. Wspólnie zdecydujcie kiedy rozpoczniecie grę (macie na to trzy tygodnie!) i wybierzcie się na spacer w poszukiwaniu zadań

  4. Kiedy uda się Wam odczytać treść zadań i przystąpicie do ich wykonania, pamiętajcie o dokumentowaniu swoich poczynań! Zdjęcia oraz odpowiedzi do zadań przesyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule maila należy wpisać nazwę drużyny, anonimy nie będą brane pod uwagę!)

  5. W każdą niedzielę przyznawane będą punkty za nadesłane przez Was odpowiedzi.
    Tego dnia uważnie obserwujcie ranking, może to Wam uda się na koniec wygrać super nagrody! (będzie on dostępny na stronie zwalcznude.pl w zakładce Cały świat na Wilanowie)

    Uwaga! Podczas gry będziecie potrzebowali co najmniej jednego smartfona na drużynę!

 
 

Terminy

  • Od 2017-10-09 10:00 do 2017-10-29 18:00

Wspierane przez iCagenda